Versions Compared

Key

 • This line was added.
 • This line was removed.
 • Formatting was changed.

Vážení zákazníci,

V případě, že jste narazili na nějaký technický problém se zařízením, prosím zašlete nám popis tohoto problému přes webové stránky https://support.2n.cz/. Pokud nemáte potřebné přihlašovací údaje, kontaktujte svého obchodního zástupce. Vámi reportovaný problém by měl obsahovat následující informace:

 • Co možná nejpodrobnější popis tohoto problému, na jehož základě budeme schopni nasimulovat stejné chování u nás ve 2N.
 • Níže zmíněné údaje:
  1. Informaci o verzi softwaru, kterou používáte pro konfiguraci zařízení 2N® Net Audio Decoder
  2. Konfigurační databázi
  3. Trace (odchycený síťový provoz) z aplikace Control panel
  4. V případě, že máte problém se zařízením 2N® Net Audio Decoder a jeho připojením k 2N® IP Audio Manager, potom nám zašlete i Wireshark trace z obou těchto zařízení (jeden trace bude ze samotného zařízení 2N® Net Audio Decoder a druhý bude ze strany 2N® IP Audio Manager). Pokud budete dělat Wireshark trace na straně samotného zařízení 2N® Net Audio Decoder, budete muset použít HUB nebo případně switch s podporou tzv. „port mirroringu“, abyste byli schopni odchytat správný síťový provoz.
 1. Informace o verzi softwaru – tyto informace můžete zjistit pomocí 2N® IP Audio Tray Icon, případně je uvidíte v jakékoliv spuštěné aplikaci (např. v 2N® IP Audio Control Panel)
 2. Verze softwaru zobrazená v aplikaci 2N® IP Audio Control Panel
 3. Konfigurační databáze – běžte do menu Administrace / Souborový manažer / a dále vyberte cestu k databázovému souboru tak, jak je to znázorněno v kroku 3 na následujícím obrázku. Poté klikněte pravým tlačítkem myši na soubor s názvem Manager.db a vyberte možnost Exportovat soubor.
 4. Trace pomocí aplikace 2N® IP Audio Control Panel – přejděte do menu Administrace / Trace a klikněte pravým tlačítkem myši do oblasti znázorněné na následujícím obrázku. Poté vyberte položku Save to file (soubor s odchytaným provozem bude mít název xzy.bin)
 5. Wireshark trace – za účelem odchytávání datového provozu potřebujete nainstalovat program Wireshark. Pokud máte problém s připojením 2N® Net Audio Decoder jednotky k serveru, potom udělejte tento trace na obou stranách (jednotka / server).
 6. Zašlete nám všechny výše uvedené informace. V případě, že máte problém s připojením jednotky 2N® Net Audio Decoder k serveru, je užitečné nám též zaslat informace o topologii Vaší sítě.