Versions Compared

Key

  • This line was added.
  • This line was removed.
  • Formatting was changed.

...

Instalaci spustíme pomocí setup.exe a pokračujeme dle pokynů. Společně s plug-inem se nainstalují dvěkomponentydva komponenty, které jsou důležité pro správný chod aplikace

...

Po rychlé instalaci, kde nemusíte vůbec nic nastavovat (doporučuje se nechat defaultní cestu pro instalování), již stačí jen spustit samotný Microsoft Office Outlook. V nástrojích –> možnosti se vytvořila záložka ATEUS Omega Plugin, kde si můžete nastavit zapisování příchozích hovorů, zobrazování zprávy o příchozím volání, atd.

...

Pokud máte povoleno Oznámení o nenalezeném kontaktu, tak v době, kdy tento neznámý kontakt volá na linku spravovanou TSP driverem, vyskočí v pravém dolním rohu zpráva o příchozím volání.

...

Pokud máte číslo uložené v kontaktech a v nastavení povoleno Prohledávání kontaktů,poté v době, kdy tento kontakt volá na linku spravovanou TSP driverem, vyskočí v Outlook okno s kontaktem. Ten následně můžete jakkoli jakkoliv upravovat.

 Jestliže jste v nastavení zaškrtli možnost Zaznamenávat zmeškané a přijaté zprávy, veškerá historie volání se Vám bude zapisovat do Deníku Microsoft Office Outlook a Vy budete mít přehled o hovorech na lince, která je spravovaná TSP driverem.

...