Skip to end of metadata
Go to start of metadata
  1. Stáhněte si 2N® HIPhone z app-store a instalujte jej ve Vašem zařízení.
  2. Zkontrolujte, zdali používáte poslední verzi firmwaru ve Vašem 2N® IP Interkomu podle stránek Firmware for 2N IP Interkom .
  3. Nastavte nějakou statickou IP adresu na 2N® IP Interkomu a na zařízení s aplikací 2N® HIPhone. (Nepoužívejte DHCP).
  4. Nastavte video kodek podle toho, který budete chtít využívat s Vaším 2N® HIPhone. Můžete si vybrat mezi: H.264, H.263 nebo H.263+. Všechny tři jsou také podporovány 2N® HIPhone.

Nastavení 2N® IP Interkomu

Poznámka: Ostatní nastavení v menu Video Codec Settings může být změněno, pokud přenos videa je horší kvality.

Jak konfigurovat 2N® IP Intercom – FW verze 2.6 a vyšší1. Nastavte Audio kodek, který budete používat v 2N® HIPhone . Můžete si vybrat mezi: G.711u, G.711a nebo G.729.

Poznámka: G.729 je licencován. Není zahrnut v Gold licenci. Pokud potřebujete tento kodek, obraťte se na Vašeho obchodníka.

Jak konfigurovat 2N® IP Intercom – FW verze 2.6 a vyšší

2. V Phone book nastavte invite pro 2N® HIPhone aplikaci ve formátu: sip:x@IP_HIPhone. Nastavte zbývající parametry.

Jak konfigurovat 2N® IP Intercom – FW verze 2.6 a vyšší

Nastavení 2N HIPhone

  1. V poli Server musí být IP adresa 2N® IP Intercomu

2. Nastavte Audio a Video kodeky. Opět použijte jen ty, které budete potřebovat pro komunikace mezi 2N® IP Interkomem2N® HIPhone. Není potřeba používat všechny.

3. Ostatní nastavení v aplikaci můžete ponechat v továrních hodnotách. Jen se ujistěte, že používáte pro komunikaci protokol UDP. Taktéž vyberte jakýkoliv Multitasking type, aby byl vždy online.

4. A nyní již můžete vyzkoušet hovor mezi 2N® HIPhone  2N® IP Interkomem. Pro volbu z 2N® HIPhone aplikace zadejte jakékoliv číslo a volejte. Budete spojení s 2N® IP Interkomem automaticky. Můžete také otevřít dveře pomocí DTMF jako ze standardního SIP telefonu.