Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Toto FAQ popisuje, jak využít hlasovou schránka s videem funkci na zařízeních s 2N® Helios IP Mobile a jak tuto funkci nakonfigurovat v aplikaci. S hlasovou schránku s videem je možné vidět či uložit nahrávku při nevyzvednutému hovoru. Po nevyzvednutí hovoru 2N® Helios IP Mobile aplikace uloží video do Call Logu. Tato funkce je dostupná jak na 2N® Indoor Touch tak i na jiných zařízeních, kde je tato aplikace nainstalována.

 

Požadavky

Icon
 • 2N® Helios IP Mobile ver. 4.2 nebo vyšší

Jak nakonfigurovat Hlasovou schránku s videem

 1. Otevřete 2N® Helios IP Mobile, jděte do Nastavení.


 2. Vyberte sekci Recorderzapněte ji.


 3. Klikněte na Recorder activation timeout a nastavte časovou hodnotu, po které bude video voice mail aktivován. Výchozí hodnota je nastavena na 10s.


 4. Po 10s vyzvánění je aktivována hlasová schránka viz.3 a volající strana může zanechat zprávu ve video hlasové schránce. Uživatel 2N® Helios IP Mobile aplikace uvidí záznam v Call Logu a má možnost si ho přehrát.


          


 5. 2N® Helios IP Mobile nabízí pro uživatele možnost exportu video hlasové nahrávky na MicroSD kartu. Klikněte na export, vyberte složku, kam chcete soubory uložit a potvrďte tlačítkem OK. Exportuje se jak nahrané video ve formátu .mkv, tak i úvodní printscreen ve formátu .jpeg. Pokud chcete uložit soubory o úroveň výše použijte ../ řádek.
              

 

Tip

Icon

Po dosažení 30 záznamů v seznamu hovorů jsou nejstarší záznamy automaticky přemazány nejnovějšími. Díky tomu se nemusíte obávat zaplnění paměti i při dlouhodobém používání této funkce.

 

 

Konfigurační Tipy&Triky

 

 • Video voice mail nabízí možnost zvolení přehrané hlášky. Je možné použít defaultní oznámení, oznámení z uloženého souboru či vlastní nahrané oznámení.


 • Pokud zvolíte vlastní nahrané oznámení, máte možnost nahrát vlastní zprávu, která bude přehrána při aktivaci video hlasové schránky.Manuál

Icon

Pro více informací prosím přejděte na uživatelský manuál: https://wiki.2n.cz/is/en