Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Info

Icon

Od verze FW 2.20 pro 2N® IP Interkomy je možné nahrát video do displeje interkomu 2N® IP Verso. Tato funkce vám umožňuje nahrát vaše vlastní reklamní video, které bude přehráno po nastaveném čase. Video musí splňovat určité parametry popsané níže. Vaše video je proto prvně nutné zkonvertovat pomocí konvertoru třetí strany. Níže najdete popis použití konvertoru, který jsme testovali.

Jak zkonvertovat video aby odpovídalo požadavkům

Požadovaný formát video:

 • Maximání velikost videa 2MB
 • Maximalní rozlišení 214x214 px
 • H.264 komprese v souboru MP4 
 • H.264 Profil: Constrained Baseline Profile
 • H.264 Level: maximálně 5.2

 1. Stáhněte si video konvertor HandBrake zde a nainstalujte ho.
 2. Vyberte video, které chcete konvertovat.
 3. Začněte ve složce "Picture" a nastavte "Container" na "MP4". Potom nastavte "Anamorphic" na "None". Poté zakažte "Keep Aspect Ratio". Nyní nastavte "Height" Wight na "214x214".
 4. Přepněte na záložku "Video" a nastavte "Video Codec" na "H.264(x264)". Poté nastavte "Framerate (FPS)" na "15". Nyní je nutné povolit '"Fast decode" a nastavit "Encoder profile" na "Baseline". "Encoder level" můžete nechat jak je, ale nesmí být vyšší než "5.2"
 5. V dalším kroku jděte do záložky "Audio". Pokud video obsahuje nějakou audio stopu, můžete ho volitelně vymazat. Interkom audio z videa nepřehraje. Audio vymažete jednoduše kliknutím na červený kříž. Doporučujeme audio stopu vymazat, může citelně snížit velikost souboru.
 6. Nyní jděte do složky "Subtitles". Situace v této složce je obdobná jako v předchozím kroku. Pokud video obsahuje titulky, můžete je znovu volitelně vymazat kluknutím na červený kříž.
 7. V záložce "Chapter" zakažte "Create chapter markers" a do pole "File" vyplňte cestu ke složce, kam chcete video uložit a také jeho jméno. Poté můžete kliknout na "Start encode". Konverze videa nyní začne.
 8. Můžete ověřit jestli konverze videa začla na horní liště nástrojů a také dole v liště průběhu. Jakmile konverze videa skončí, najdete hotové video ve složce, kterou jste nastavili.Jak nahrát video do interkomu 2N® IP Verso

 1. Jděte do sekce "Hardware->Displej->Prezentace" a klikněte na plus. Vyberte video, které jste vytvořili v předchozích krocích. Jakmile bude video nahráno, uvidíte ho vedle tlačítka plus. Nyní můžete kliknout na "Uložit". Je možné nahrát více videí.
 2. "Zpoždění aktivace prezentace" definuje, po jaké době se video spustí, pokud je displej v nečinnosti. Jakmile tento parametr změníte, klikněte na "Uložit" pro uložení změn.
 3. Nyní stačí počkat, až uběhne nastavená doba a video se spustí.