Skip to end of metadata
Go to start of metadata

You are viewing an old version of this page. View the current version.

Compare with Current View Page History

« Previous Version 30 Next »

 

             

Jaký je postup při reklamaci 2N® produktu?

 1. V případě, že Váš 2N® produkt nefunguje správně postupujte prosím dle instrukcí na našich webových stránkách v sekci "Servis a opravy": https://www.2n.cz/cs_CZ/podpora/servis-a-opravy 

 2. Vyplněný servisní list prosím vytiskněte a přiložte k zásilce zboží k opravě

 3. Následně zboží zašlete na adresu servisního střediska:

  2N Telekomunikace a.s.

  Pod Vinicí 20

  143 00 Praha 4
   

 

Je možné zjistit cenu pozáruční opravy předem?

Před zahájením pozáruční opravy je zařízení vždy podrobeno diagnostice a následně Vám je sdělena navrhovaná cena opravy.

Pokud realizaci opravy na základě nacenění  odmítnete nebo bude zjištěno, že zařízení je neopravitelné, objednatel je povinen uhradit společnosti vždy částku 1040,- Kč za každou i započatou hodinu práce plus DPH za diagnostiku 1 kusu zařízení a dopravné.

Dojde-li z Vaší strany k odsouhlasení ceny opravy, hradíte pouze odsouhlasenou cenu opravy + DPH a dopravné (náklady na diagnostiku jsou již zahrnuty v navrhované ceně opravy).

Jak dlouho oprava potrvá?

Pokud se jedná o záruční opravu, společnost 2N garantuje dodržení 30- ti denní lhůty k provedení opravy zařízení, v případě zařízení vyrobeného společností 2N. Lhůtu pozáruční opravy nelze garantovat.

 Tato lhůta počíná běžet dnem, kdy bylo zařízení přijato k opravě. V případě překupovaného zboží je lhůta k opravě určena smluvními podmínkami dodavatelů společnosti.

Je možné opravu provést expresně?

Expresní oprava je dostupná po potvrzení požadavku zákazníka pracovníkem servisu a jedná se o placenou službu.

Expresní příplatek je přičten k ceně opravy a náhradních dílů a činí 960,- Kč za opravu do 24 hod (pouze při osobním doručení a odběru), 720,- Kč za opravu do 3 dnů a 480,- Kč za opravu do 6 dní. Ceny jsou uvedeny za kus a bez DPH.

Jaké jsou další možnosti vyřízení reklamace pro distributory 2N s platnou distribuční smlouvou?

Našim distributorům s platnou distribuční smlouvou nově nabízíme službu Oprava výměnou. Místo čekání na opravu tak dostanete funkční výrobek k dispozici hned po zaslání vadného kusu. Tato služba se vztahuje na všechny produkty uvedené v ceníku 2N interkomů po dobu trvání jejich záruky, které byly zakoupeny po zahájení akce, 1.7.2016. Služba Oprava výměnou je poskytována zdarma.

Je možné získat na zakoupené produkty záruku více než 2 roky?

Ano, můžeme Vám nabídnout ke všem produktům od společnosti 2N  prodlouženou záruku až na 5 let. Prodloužená záruka může být zakoupena do 1 roku od nákupu výrobku.

Ceny prodloužené záruky:

1 rok prodloužené záruky:      7% z ceny výrobku

2 roky prodloužené záruky:    14% z ceny výrobku


Se svou objednávkou kontaktujte prosím naše obchodní oddělení (obchod@2n.cz), svého obchodního zástupce, nebo oddělení customer care (customercare@2n.cz).

 • No labels